Запитання до міської влади

Новий рік

Доброго дня я сам студент і хочу заробити грошей під новий рік. В старому місті бути дідом морозом від 20.12 до 20.01 і брати кошти за то щоб зі мною фотографувалися.
1. Чи потрібні документи які дозволяють таку діяльність?
2. Якщо потрібні то де взяти дозвіл і які документи для цього потрібні?
Дякую за відповідь

Повідомляємо, що для надання фізичною особою послуг різних казкових героїв, в тому числі Діда Мороза, необхідно зареєструвати підприємницьку діяльність як фізична особа-підприємець 2-ої групи спрощеної системи оподаткування або укласти договір цивільно-правового характеру з приватними суб’єктами господарювання, які можуть надавати такі послуги.
Детально з порядком реєстрації фізичною особою підприємницької діяльності Вам можна ознайомитись на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради (http://kam-pod.gov.ua/) в рубриці «Громадянам», категорія «Адміністративні послуги» розділ «Послуги» підрозділ «Послуги за суб’єктами надання», пункт «Суб’єкти надання. Управління державної реєстрації Кам’янець-Подільської міської ради».
В зв’язку з тим, що Ви плануєте надавати послуги Діда Мороза лише один місяць, з 20.12.2017 по 20.01.2018, можна укласти договір цивільно-правового характеру з приватними суб’єктами господарювання, які можуть надавати такі послуги.
Також потрібно врахувати, що Старе місто – це частина Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець». Тому, Вам необхідно звернутись до керівника заповідника Фенцура Василя Володимировича (тел. 2-85-07 за адресою вул. П’ятницька, 9) для отримання відповідного дозволу по наданню послуг на території заповідника.

Прочитано 146 разів

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів