Запитання до міської влади

Запитання до міської влади (235)

Середа, 19 вересня 2018 16:29

Реєстр дитячих майданчиків

Відкорегуйте, будь-ласка, реєстр дитячих майданчиків. Дякую.

Середа, 19 вересня 2018 08:52

Захист прав споживача

Добрий день! Мене цікавить питання: чи існує у Кам'янці-Подільському якась служба по Захисту Прав Споживача? Куди мешканці можуть подавати скарги на Міськтепловоденергію, яка довготривалою відсутністю гарячої води порушує умови Договору про надання послуг?! Спасибі!

ЖЕКи, які декілька років поспіль доводили будинки та двори до занедбаного руйнівного стану, нарешті відійшли у небуття. Це добре. Теперь кам'янчани мають обирати управлінську компанію, яка буде надавати ЯКІСНІ послуги. З цього приводу виникає питання. Де можна отримати детальну інформацію про усі наявні управлінські компанії у нашому місті?
Щоб знати, з кого і чого нам доведеться обирати. Які переваги здатні запропонувати ці компанії мешканцям? Щоб не виявилось так, що на місце ЖЕКів придуть ті ж самі ЖЕКи, але у іншій масці та під іншою вивіскою....... Дякую!

П'ятниця, 14 вересня 2018 09:18

Спалювання листя та сміття

Чому міська влада ніяк не може вплинути на тих, хто систематично спалює сміття та листя? Цей жах починається с вечора та смердить до самого ранку. Нема чим дихати!!! От у Вінниці почали штрафувати порушників, у нас що?
https://vn.20minut.ua/Podii/za-spalyuvannya-listya-i-smittya--shtraf-do-1360-griven-na-tsomu-tizhn-10714920.html

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів