Запитання до міської влади

Запитання до міської влади (193)

Четвер, 17 травня 2018 11:46

Стан безпеки ринку "Центральний"

Якщо спробувати зайти через центральний вхід в ринок "Центральний" з пр. Грушевського, і пройти наскрізь до виходу на вул. Першотравневу - ширина проходу між базарними ятками в деяких місцях сягає ОДНОГО МЕТРА.
Хочу взнати:
- чи дотримані норми пожежної безпеки з такою шириною проходу, коли востаннє були перевірки дотримання пожежної безпеки?;
- чи правомірна торгівля саме в центральному вході в ринок - прямо під центральною аркою і в бокових входах?
Мене турбує, що у випадку масової паніки, люди почавлять один одного, бо не має змоги вийти з ринку - всі проходи зайняті базарним крамом.
Багато неврівноважених, з нестійкою психикою людей ходить саме по базару, може статися будь- що. Я особисто стараюсь через ринок не ходити, обхожу щоб попасти в АТБ, але багато друзів і знайомих там ходять. Не треба нам торгового центру в Кемерово - маємо свій рідний ринок.

Середа, 16 травня 2018 15:00

Сквер за сценою "Ратуша"

Коли буде облаштований сквер за сценою "Ратуша"? Роботи по підводу/відводу води до майбутнього "сонячного годинника" були розпочаті в 2017 році. Тоді ж було заявлено, що навесні 2018 року буде облаштований сквер з доріжками, скамійками та вуличними ліхтарями. На 14.05.2018 року: ніякі роботи не проводяться, а недороблений "годинник" - це небезпечний "гральний майданчик" для дітей.

Понеділок, 14 травня 2018 09:18

Літні профілактичні роботи МТВЕ

Доброго дня! Чи планується цього року проведення профілактичних робіт КП МТВЕ з відключенням гарячої води? Якщо так, то у якому місяці та на якій термін? Дякую.

Понеділок, 14 травня 2018 09:17

Гаряча вода

Невже личить туристичному місту влітку відсутність гарячої води ? Особливо зараз у травні коли і день міста і різні фестивалі-гості приїдуть не лише у готелі, а просто до рідних, знайомих,скільки відер води треба нагріти.Повірте якраз страждають від цього старенькі і малоімущі, і просто великий відсоток населення на звичайній мінімалці.Куб води в місяць ще якось можна оплатити.а поставити бойлер. протягнути нову проводку , ще найняти людину для цього -це не під силу дуже багатьом.І що головне-люди платять хоч тарифи нереальні-скільки треба газу.щоб нагріти куб холодної води,щоб куб гарячої коштував в 10 раз більше? Абсурд!
Найоптимальніше -це хоча б в червні-серпні подавати гарячу воду на вихідні,всеодно її температура протягом дня, а іноді і години досить коливається.

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів