Запитання до міської влади

Запитання до міської влади (251)

Середа, 07 листопада 2018 10:23

Громадський бюджет

Доброго дня! Коли розпочнеться голосування за проекти, що фінансуються за програмою "Громадський бюджет"? І , будь ласка, посилання, за яким можна це зробити? Дякую!

Середа, 07 листопада 2018 08:44

Громадський транспорт

Доброго дня! Як постійного користувача громадського транспорту, мене обурює якість перевезення.. Маршрутки не відслідковуються у системі Dozor, я б навіть скріншот додала сюди з підтвердженням цього, чекаючи на 1,2 чи 5 постійно запізнюєшся на роботу, тому що якщо пропустив одну, то наступну можна не чекати найближчі 15 хвилин. А коли вони приїздять нарешті, то забиті до самих дверей. Ось і питання... Невже ніхто не може врегулювати це?

Середа, 07 листопада 2018 08:43

Проблеми з опаленням

Доброго дня! Звертаюся до вас від імені мешканців будинку по вул. Космонавтів 9. 1 під`їзд. До цього часу відсутнє опалення на одному стояку. (двокімнатні квартири). У всьому будинку є тепло, проблема тільки з нашим стояком. Звертались у Міськтепловоденергію та Міськвиконком, до цієї пори результатів немає. Підкажіть, будь ласка, що нам робити в цій ситуації і куди звертатись по допомогу..

Середа, 31 жовтня 2018 16:57

ЖКГ

На розі вулиць Привокзальної і Героїв Небесної Сотні (з правої сторони при виїзді з вулиці Героїв на Привокзальну) росте тополя, на якій багато сухих і пошкоджених гілок. Є вже зламані і тримаються на проводах електропередач. Ці гілки створюють небезпеку для здоров"я і життя перехожих.
Цю тополю треба почистити ТЕРМІНОВО, бо осінні вітри можуть кинути ці гілки на тротуар або дорогу і спричинити біду. Навіть, якщо зламана гілка не зачепить перехожого, то може пошкодити дроти електропередач і їх ремонт обійдеться дорожче, ніж "чистка" дерева.
Суть питання: КОЛИ І ХТО ЗАЙМЕТЬСЯ ЦІЄЮ РОБОТОЮ? (поки тримається листя, видно суху частину стовбура, коли листя облетить важче буде визначитись...

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів