Запитання до міської влади

Запитання до міської влади (288)

П'ятниця, 24 травня 2019 11:22

БРДМ і погані дороги

Доброго дня.. звертаюсь до Вас від жителів вул.Карвасари та Об'єздної. За останій рік дуже сильно погіршилось дорожнє покриття. Цьому сприяють погодні умови та розважальні туристичні БРДМи. Десь на вихідних 18-19 травня 2019 року БРДМи зіпсували трав'яний покрив яким вкрита площадка перед Хрестовоздвиженською (Дерев'яною) церквою і тепер навіть немає де поставити машини прихожанам, тому що дуже великі розбиті ярки від коліс БРДМ - це по перше.
А по друге дуже зіпсований покрив на дорозі через ці БРДМ, вже на легковій машині не можливо їхати більше 5-7 км./год, і дані БРДМ "літають" по вулицях де ходять діти,люди похилого віку які неспроможні швидко відреагувати на даний ТЗ, а також в суху погоду дуже пильно . Просимо хоть трішечки звернути на Нас свою увагу і покращити дорогу і вирізати прилеглі до неї кущі які розрослись.
Запитання:
1.Коли заборонять рух БРДМ-ів через наші вулиці?
2.Коли буде почищена дорога на даних вулицях від заростів?
3. Коли буде хоча б якось відновлена дорога?  

П'ятниця, 10 травня 2019 09:16

Дитячі виплати

Скажіть будь ласка чому в других областях виплочують допомогу сімям на 3 дитину 1700, а в нас кажуть що ще скоро не чекайте.

Вівторок, 07 травня 2019 10:51

Торгівля

Скажіть,будь ласка, скільки ще буде продовжуватись стихійна торгівля по вул.Князів Коріотовичів? Там немає можливості нормально пройти. В самісінькому центрі молодіжної столиці... Це що візитка міста. Продають з землі все що завгодно без будь-яких дозволів чи санітарних вимог. На що дивиться міська рада. Що поліція не взмозі розігнати торгівлю?

Четвер, 02 травня 2019 13:25

Горячая вода(повторно)

Прошел месяц,как я задал вопрос о горячей воде.Ответа нет,видимо решили игнорировать мое обращение,поэтому пишу повторно.
На сессии горсовета,мэр сообщил,что он не знает ,где взять деньги для обеспечения людей горячей водой.Странно,за воду мы платим немалые суммы,куда уходят эти деньги?Я настоятельно прошу дать ответ на вопрос:будет горячая вода или нет?

В.Новиков

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів