Запитання до міської влади

Запитання до міської влади (178)

Вівторок, 13 березня 2018 08:32

Медичне обслуговування

Будь-ласка, надайте інформацію щодо списку лікарів Кам'янця-Подільського, до яких можна звернутися з метою укладення договору на медичне обслуговування, згідно вимог чинного законодавства.

Понеділок, 12 березня 2018 15:53

Земельні питання

Доброго дня! Я Матвєєв М.А. ІНВАЛІД ВІЙНИ 1 групи "А" категорії маю право на першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва;
– виділення земельних ділянок інвалідам із захворюванням опорно-рухового апарату під будівництво гаражів для автомобілів із ручним керуванням поблизу місця проживання інваліда.
Це питання регулюється п.п. 18 та 20 ст. 13 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та ст. 118 Земельного кодексу України.
Але уже вдруге не набираю голосів на сесії міської ради! для виділення 30 м квадратних під гараж! Це взагалі що за неповага до мене як інваліда війни? Куди мені звертатись по справедливість ? До урядової гарячої лініїї ,Президента ,Мельниченка,Дуднєва до кого ? Як ви можете ігнорувати моє звернення ? І не пишіть мені банальні відповіді ви мої "діти,онуки" майте хоч трішки людяності!! Я не маю стільки сили, щоб подавати мої клопотання знову і знову ,за кордоном я б вже довно отримав задовільну відповіть..це ж ваш напрямок рівнятись на цивілізовані не корумповані країни! ГАНЬБА ВАМ НАРОДНІ ОБРАНЦІ!

Середа, 07 березня 2018 12:17

Пільгове перевезення

6.03.2018 року водій (представитись відмовився) маршруту № 10, гос номер транспортного засобу ВХ4506АЕ, попередив мене, шо у наступний раз він не буде перевозити мою дитину 2003 року народження. зі статусом дитина з інвалідністью до 18 років та мене як супроводжуючого безкоштовно.
Це було у період близько 16,22 (ми сіли у "маршрутку біля школи № 13), та вийшли близько 16,38 (біля базару.)
Мотивиючи це тим, що йому не сподобалось посвідчення та він перевозе тількі дітей з 1 групою інвалідності за вказівкою міської влади. Намагався йому пояснити, що у дітей немає груп до 18 років, є тільки підгрупи А або Б, моя дитина має підгрупу А.
На жаль це вже не поодинокий випадок. Я вожу свою дитину на навчання у наш БНРЦ.
Дякую за порозуміння і надіюсь на допомогу в вирішені цього питання.
З Повагою Олег Серафімович
0982308469

Четвер, 01 березня 2018 13:39

Архітектура Старого міста

На сьогодні, у містах Європи функціонують спеціальні регіональні програми зі збереження архітектурно-художньої виразності пам’яток архітектури. Можливо щось, Старий Кам’янець запозичив би для себе:
Франція ‒ рекламні вивіски магазинів в історичній частині міста дозволяється виконувати лише у старовинному стилі;
Люксембург – всі вікна у старовинному будинку мають бути однаковими;
в історичній частині міста не можна нічого кріпити на фасад (кондиціонерів, антен);
Угорщина ‒ в архітектурно-заповідній частині міста дахи мають бути лише з натуральної черепиці.
Зараз у Старому місті дозволили будівництво, яке раніше заборонялось, тому хай би воно виконувалось з дотриманням вимог до історичної забудови міста, напр.. тільки у стилі, характерному для 11-14 ст.; з обов’язковим встановленням архітектурних наличників на вікна; з дотриманням вимог Магдебурзького права (не більше трьох вікон на фасад під одним дахом) і т. д. Тому що зараз ці нові «арт-об’єкти» псують історичну ауру, колорит Старого міста. Дякую.

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів