Графік прийому громадян

 

ГРАФІК

прийому громадян з особистих питань

керівництвом міської ради та її виконавчого комітету

на IІ півріччя 2017 року

 
Прізвище, ім’я, по батькові та займана посада Дні прийому Місце прийому Час прийому

Сімашкевич Михайло Євстафійович

міський голова

четверта середа місяця Прес-центр 14.00 – 17.00

Горшунов Григорій Іванович

перший заступник міського голови

перший і третій вівторок місяця к. 315 14.00 – 17.00

Бабій Сергій Віталійович

заступник міського голови

другий і четвертий вівторок місяця к. 213 14.00 – 17.00

Савчук Вадим Анатолійович

заступник міського голови

перший і третій понеділок місяця к. 304 14.00 – 17.00

Мельничук Яна Сергіївна

керуючий справами

третя середа місяця к. 205 14.00 – 17.00

Васильянов Дмитро Сергійович

секретар міської ради

другий і четвертий понеділок місяця к. 215 14.00 – 17.00

 

 

 

ГРАФІК

виїзних прийомів громадян з особистих питань керівництвом

міської ради та її виконавчого комітету на ІІ півріччя 2017 року

Прізвище, займана посада Місце прийому Дата прийому Час прийому

Сімашкевич Михайло Євстафійович

міський голова

Управління охорони здоров’я

(вул. Івана Франка, 30)

22.11.2017 з 16.00

Горшунов Григорій Іванович

перший заступник міського голови

НІАЗ «Кам’янець» (вул. П`ятницька, 9) 18.12.2017 з 16.00

Бабій Сергій Віталійович

заступник міського голови

МБТІ (пров. Гімназійний, 1) 26.09.2017 з 16.00

Савчук Вадим Анатолійович

заступник міського голови

Кам'янець-Подільське відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби (вул. Годованця, 1) 16.10.2017 з 16.00

Васильянов Дмитро Сергійович

секретар міської ради

Міська поліклініка № 1 (вул. Огієнка, 20) 28.08.2017 з 16.00
 
 

 

ГРАФІК

роботи «гарячої» телефонної лінії

на IІ півріччя 2017 року

Прізвище, ім’я, по-батькові Дні роботи «гарячої» телефонної лінії Номер телефону «гарячої» телефонної лінії

Сімашкевич Михайло Євстафійович

міський голова

22.09.2017 5-16-50

Горшунов Григорій Іванович

перший заступник міського голови

28.07.2017

Бабій Сергій Віталійович

заступник міського голови

22.12.2017 5-19-42

Савчук Вадим Анатолійович

заступник міського голови

18.08.2017

Мельничук Яна Сергіївна

керуючий справами

27.10.2017

Васильянов Дмитро Сергійович

секретар міської ради

24.11.2017
zapitannia do vladi small

Анонси

03.04-15.05 ЗЗСО, ПЗО «Місячник сім’ї  і здоров’я»
23-27.04 ЗЗСО Заходи до Дня трагедії на ЧАЕС
23-27.04 ЗЗСО № 5 Моніторингове дослідження стану сформованості читацької і математичної компетентностей випускників початкової школи
25-26.04 09.00 МЦЗ Тренінг «Розпочни свій бізнес» для безробітних громадян
25.04 17.00 Коледж культури і мистецтв Звітний концерт учнів та викладачів дитячої музичної школи ім. Ф.Ганіцького, присвячений 115-й річниці з дня заснування закладу
25.04 18.00 РЦКМ «Розмай» Театральні вечори «Avant-Premier». Комедія Р.Хоудона «Розкішне весілля»
25.04 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
25.04 УОіН Всеукраїнський вебінар «Упровадження Універсальної десяткової класифікації»
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 ДЖКГ Засідання комісії із списання з балансу комунальних житлово- експлуатаційних підприємств багатоквартирних житлових будинків
26-27.04 10.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж ІІ Міжнародна науково-практична конференція
26.04 11.00 Пам’ятник Героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг з нагоди 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС
26.04 12.00 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Урочисте відкриття Всеукраїнських змагань з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
26.04 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності
26.04 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
26.04 14.00 к. 209 Засідання комісії з питань прийняття об’єктів нерухомості (інженерних мереж) в комунальну власність міста
26.04 14.00 ТзОВ «КВС-Україна» Професіоргафічна екскурсія на ТзОВ «КВС-Україна» для учнів ЗОШ № 7
26.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті, приурочений 32-й річниці Чорнобильської трагедії «Привиди радіації»
27.04 10.00 Сесійна зала Розширене засідання робочої групи з питань впорядкування надання послуг таксі
27.04 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
27.04 13.00 Прес-центр Засідання депутатської фракції ВО «Свобода»
27.04 13.00 Ратуша Круглий стіл «Кам’яна скульптура Середнього Подністров’я» (170-річчя з часу виявлення Збруцького ідола)
27.04 14.00 Прес-центр Зустріч з учасниками соціального проекту «Караван дружби»
27.04 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Майстер клас для вихованців підліткових клубів з брейк-дансу до
27.04 16.30 РЦКМ «Розмай» Звітний концерт дитячої школи мистецтв «Чарівний світ дитинства»
27.04 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
28.04 Всесвітній день охорони праці
28.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
28.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
28.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»
28.04-09.05 Старе місто Гастрономічний фестиваль «Подільський п’єц»
29.04 Всесвітній день поріднених міст
29.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
29.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
29.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small