oshkin

oshkin

Двадцять першого вересня, в Міжнародний день миру, школярі міста провели акції, флеш-моби, щоб показати: діти за мир на всій землі.

Двадцять першого вересня відбулося перше засідання Координаційної ради з соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

З метою попередження виникнення ситуацій, які загрожують життю чи здоров’ю, дотримання їх законних прав та інтересів, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснює профілактичну роботу щодо попередження насильства в сім’ях різних категорій.

Двадцять першого вересня в Кам’янці стартував уже третій Всеукраїнський культурний форум  “Кам’яний острів”.  Упродовж трьох днів ініціативна  та креативна молодь братиме участь в літературних, мистецьких, пізнавальних, інтелектуальних заходах, які відбуватимуться на різних локаціях.

Захід відбувся сьогодні, 21 вересня, в рамках відзначення Міжнародного дня миру. В день коли увесь світ висловлює своє бажання жити  без війни та військових конфліктів, молодь міста теж продемонструвала, що вона - за мир в Україні та всіх країнах земної кулі.

Облаштують його в Старому місті неподалік від Ратуші. Цього тижня уже розпочато роботи над виконанням проекту та благоустроєм зеленої зони, оскільки проектно-кошторисна документація пройшла державну експертизу та отримано декларацію на початок робіт.

Двадцятого вересня у Кам’янці-Подільському на базі ТОВ «Модуль – Україна» відбулося розширене засідання правління Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області. Участь у заході взяв перший заступник міського голови Григорій Горшунов, тимчасово виконуючий обов`язки заступника голови Хмельницької ОДА Олег Гуменний, голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Василь Сукач,  представники Союзу промисловців та підприємців.

З 13 по 19 вересня у Львові проходив відкритий чемпіонат України з пневматичної зброї з кульової стрільби імені ЗТУ А.П.Кукси. Чемпіонат показав, що в нас росте достойна зміна. Команда стрільців Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, гарно відпочивши влітку, достойно починає свій шлях до вершин в національних та міжнародних турнірах.

В ЗОШ № 16 19 вересня відбулось зсідання міського методичного об’єднання  педагогів-опікунів  шкільних європейських клубів.  

zapitannia do vladi small

Анонси

18-22.09 14.30 ЗНЗ, ПНЗ Заходи до Міжнародного дня миру. Флешмоб «Голуб миру»
18-22.09 ЗНЗ Заходи до Всесвітнього дня туризму
18-22.09 ЗНЗ Заходи до Дня партизанської слави
18-22.09 ДЕРІМ Проведення аналізу фінансово-господарської діяльності КП «Кам’янець-Подільська стоматологічна поліклініка»
21-23.09 11.00 Ратуша Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів»
22.09 09.00 МЦЗ Семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії»
22.09 10.00 к. 315 «Гаряча» телефонна лінія. Перший заступник міського голови  Горшунов Г.І.
22.09 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22-24.09 12.00 Гостинний двір «Барон Мюнхаузен» Зустріч учасників всеукраїнського руху «Твоя країна»
22.09 13.00 ШШК «Гросмейстер» Шаховий фестиваль «Стара фортеця»
22.09 18.00 Галерея мистецтв Презентація роману «Листи зі Старого міста» Ольги Колодянської та Олександра Бучковського
23.09 11.00 Зала Магдебурзького права  V молодіжний форум «Ініціативна молодь»
23.09 15.00 Музей старожитностей Поділля Всеукраїнські літературні читання із презентацією збірки «Проза кольорів» (м. Київ)
23-24.09 КПНУ Настановча сесія курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗНЗ, ДНЗ, ПНЗ
24.09 День машинобудівника
24.09 09.00 ШШК «Гросмейстер» Шаховий фестиваль «Стара фортеця»
24.09 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small