oshkin

oshkin

Сьогодні, 24 квітня, відбувся конкурс із залучення інвесторів-забудовників для реалізації проекту реконструкції кварталу застарілого житлового фонду в межах вулиць Драй-Хмари, Гагаріна, Огієнка та території Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а саме аварійного житлового будинку на Драй-Хмари, 24.

Сьогодні на факультеті муніципального управління, що функціонує при міській раді, відбулося останнє заняття. Із молоддю зустрівся міський голова Михайло Сімашкевич.

20 квітня у Вінниці завершилася першість міста з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н. та 2006-2007 р.н.

Понеділок, 23 квітня 2018 15:29

Зі Львова - переможцями

17-20 квітня у Львові відбулася відкрита першість Львівського училища фізичної культури з боксу західного регіону серед 2004-2005-х років народження.

П'ятниця, 20 квітня 2018 15:22

Змагалися юні важкоатлети

14-19 квітня у Славутичі відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, де змагались і кам’янчани.

Понеділок, 23 квітня 2018 15:20

Маршрут Безпеки в ЗОШ №10

В ЗОШ №10 була організована та проведена  інтерактивна виставка «Маршрут  Безпеки» для старшокласників. ЇЇ учасниками стали учні 9-10 класів ЗОШ № 6, 7,10.

20 квітня відбувся зліт міського осередку Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» під гаслом «Стань на варті фауни і флори рідного краю».  

40

28-29 квітня у Кам’янці-Подільському знову можна буде побачити, як юні художники з різних куточків країни передають красу міста на своїх полотнах. Дитяча художня школа готується до проведення V всеукраїнського конкурсу-пленеру «Замковий етюд».

У Луцьку нещодавно завершився Чемпіонат України з кікбоксингу. Наше місто в складі збірної команди Хмельницької області представляли вихованці ДЮСШ №2 та Кам'янець Подільської міської федерації кікбоксингу.

Вівторок, 24 квітня 2018 11:36

I етап «Джури» проведено (фотофакт)

23 квітня на базі СЗОШ №5 проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура" - 2018).

zapitannia do vladi small

Анонси

03.04-15.05 ЗЗСО, ПЗО «Місячник сім’ї  і здоров’я»
23-27.04 ЗЗСО Заходи до Дня трагедії на ЧАЕС
23-27.04 ЗЗСО № 5 Моніторингове дослідження стану сформованості читацької і математичної компетентностей випускників початкової школи
24.04 День пам’яті жертв геноциду вірменського народу
25-26.04 09.00 МЦЗ Тренінг «Розпочни свій бізнес» для безробітних громадян
25.04 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
25.04 10.00 ЗЗСО № 5 Проблемний круглий стіл практичних психологів ЗЗСО «День соціального педагога у національно-патріотичному вихованні громадянина України»
25.04 11.00 к. 209 Засідання адміністративної комісії
25.04 12.00 Картинна галерея Ювілейний захід з нагоди 5-річчя заснування університету ІІІ віку
25.04 14.00 Прес-центр Прийом громадян. Міський голова Сімашкевич М.Є.
25.04 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
25.04 14.00 Виставкова зала Колективна виставка робіт художників міста «Кам’янецька весна»
25.04 14.00 Бібліотека-філія № 2 Зустріч з ліквідатором «Чорна спадщина Чорнобиля»
25.04 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян та організацій міста
25.04 14.00 «Клініка, дружня до молоді» Профорієнтаційний захід «День з професіоналом». Презентація професії «Лікар» в «Клініка», дружня до
25.04 14.30 Бібліотека-філія № 6 Історична година «Чорнобиль. Як це було…»
25.04 14.30 Ресторан «Версаль» Міський конкурс «Шкільний вальс-2018»
25.04 16.00 Міський стадіон Засідання ініціативної групи по створенню Молодіжного центру
25.04 17.00 Коледж культури і мистецтв Звітний концерт учнів та викладачів дитячої музичної школи ім. Ф.Ганіцького, присвячений 115-й річниці з дня заснування закладу
25.04 18.00 РЦКМ «Розмай» Театральні вечори «Avant-Premier». Комедія Р.Хоудона «Розкішне весілля»
25.04 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
25.04 УОіН Всеукраїнський вебінар «Упровадження Універсальної десяткової класифікації»
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 ДЖКГ Засідання комісії із списання з балансу комунальних житлово- експлуатаційних підприємств багатоквартирних житлових будинків
26-27.04 10.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж ІІ Міжнародна науково-практична конференція
26.04 11.00 Пам’ятник Героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг з нагоди 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС
26.04 12.00 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Урочисте відкриття Всеукраїнських змагань з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
26.04 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності
26.04 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
26.04 14.00 к. 209 Засідання комісії з питань прийняття об’єктів нерухомості (інженерних мереж) в комунальну власність міста
26.04 14.00 ТзОВ «КВС-Україна» Професіоргафічна екскурсія на ТзОВ «КВС-Україна» для учнів ЗОШ № 7
26.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті, приурочений 32-й річниці Чорнобильської трагедії «Привиди радіації»
27.04 10.00 Сесійна зала Розширене засідання робочої групи з питань впорядкування надання послуг таксі
27.04 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
27.04 13.00 Прес-центр Засідання депутатської фракції ВО «Свобода»
27.04 13.00 Ратуша Круглий стіл «Кам’яна скульптура Середнього Подністров’я» (170-річчя з часу виявлення Збруцького ідола)
27.04 14.00 Прес-центр Зустріч з учасниками соціального проекту «Караван дружби»
27.04 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Майстер клас для вихованців підліткових клубів з брейк-дансу до
27.04 16.30 РЦКМ «Розмай» Звітний концерт дитячої школи мистецтв «Чарівний світ дитинства»
27.04 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
28.04 Всесвітній день охорони праці
28.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
28.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
28.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»
28.04-09.05 Старе місто Гастрономічний фестиваль «Подільський п’єц»
29.04 Всесвітній день поріднених міст
29.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
29.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
29.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small