Комунальні підприємства

Перелік комунальних підприємств

Четвер, 02 червня 2016 14:18

Комунальні підприємства (установи)

м. Кам’янця-Подільського

У місті Кам’янці-Подільському свою діяльність проводять 22 комунальне підприємство в т.ч.: комунальна установа «Госпрозрахункове проектно-виробниче бюро при Департаменті містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради». Комунальні підприємства (установи) міста поділені на різні види. Зокрема:

-                     по обслуговуванню житлового фонду, яка включає 9 підприємств (КП «Житловик», КП «Добробут», ККП «Господар», ЖКП «Південь», КП «Міськтепловоденергія», ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія»), СКП «Міськліфт-світло», КП «Спецкомунтранс», КП «Профдезінфекція».

-                     по утриманню в належному стані території міста – 5 підприємств (КП «Побуткомбудсервіс», КП «Комунбуд», КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом у місті Кам′янець-Подільський», КП «Служба єдиного замовника», КП «Комбінат благоустрою»).

-                     інші послуги – 8 підприємств, в т. ч. 1 комунальна установа (КП «Комбінат харчування учнів», КП «Кам′янець-Подільська міська друкарня», КП Редакція газети «Кам’янець-Подільський вісник», КП «Міський стадіон ім. Г.А. Тонкочеєва», КП «Міжміське бюро технічної інвентаризації», КУ «Госпрозрахункове проектно-виробниче бюро при департаменті містобудування, архітектури Кам’янець-Подільської міської ради», КП «Комунтранссервіс», КП «Крок–Плюс»).

Інформація про керівний склад та місце знаходження комунальних підприємств (установ) міста наведено далі:

№ п/п Директор

№ тел.:

8 (03849) …

Адреса комунального підприємства (установи):

32300, м. Кам’янець-Подільський, вул. …

E-mail
1

КП "Управлінська компанія "Житловик"

(обслуговування житлового фонду)

  Свідерський Валентин Анатолійович 31421 Гунська, буд. 7/9 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2

КП "Управлінська компанія "Добробут"

(обслуговування житлового фонду)

  Віннічук Андрій Петрович 34690 Тімірязєва, буд. 128

dobrobut@k-p.gov.ua

3

КП "Управлінська компанія "Господар"

(обслуговування житлового фонду)

  Середюк Сергій Миколайович 41619 Космонавтів, буд. 10 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
4

КП "Управлінська компанія "Південь"

(обслуговування житлового фонду)

  Коваль Микола Йосипович 39110 Годованця, буд. 26 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
5

КП «Спецкомунтранс»

(вивіз та утилізація твердих побутових відходів)

  Гжебовський Сергій Миколайович 30762 Ленінського комсомолу, буд. 12, с. Кам’янка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
6

КП «Міськліфт-світло»

(обслуговування та ремонт ліфтів, мереж вуличного освітлення)

  Крилов Володимир Улянович 23147 Гунська, буд. 3 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
7

КП «Побуткомбудсервіс»

(обслуговування автостоянок, ринків та громадської вбиральні)

  Білюк Вадим Володимирович 38430 Гунська, буд. 7 pobutkombudservis@ukr.net
8

КП «Комунбуд»

(надання послуг по ремонтно-будівельним роботам)

  Когут Сергій Миколайович 33920 Привокзальна, буд. 28 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
9

КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом у м. Кам’янці-Подільському»

(проводить роботу з контролю за благоустроєм та санітарним станом в місті)

  Солярик Петро Пилипович 31960 Пушкінська, буд. 44 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
10

КП «Комбінат харчування учнів»

(надає послуги по харчуванню учнів шкіл)

  Москалюк Олена Іванівна 24010 Середня, буд. 44 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
11

КП «Бюро технічної інвентаризації»

(проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічної документації)

  Нагнибіда Антоніна Сигизмундівна 25523 Гімназичний, буд. 1 kЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
12

КП «Профдезінфекція»

(надає послуги з дератизації та дезінсекції приміщень)

  Яцуляк Таісія Миколаївна 23814 Пушкінська, буд. 31 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
13

КП «Міська друкарня»

(надає поліграфічні послуги)

  Єрменчук Віктор Петрович 24285 Польський ринок, буд. 18 drukkp@i.ua
14

КП «Редакція газети «Кам’янець-Подільський вісник»

(редакція газети)

    50640 Пушкінська, буд. 44 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
15

КП «Міський стадіон ім. Г.А.Тонкочеєва»

(забезпечення умов для проведення культурно-масових і спортивних міських заходів)

  Хавруняк Віктор Михайлович 39946 Грушевського, буд. 29 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
16

КП «Служба єдиного замовника»

(архітектурна, інженерна, технічна діяльність, пов’язана з архітектурою)

  Гордійчук Валерій Григорович 33200 Пушкінська, буд. 44 sЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
17

КП «Міськтепловоденергія»

(надання послуг з водопостачання, водовідведення та теплопостачання)

  Гордійчук Валерій Григорович 35280 Тімірязєва, буд. 123 kЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
18

КУ «Госпрозрахункове проектно-виробниче бюро при Департаменті містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради»

(виконання проектних робіт для нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, архітектурне та будівельне проектування житлових будівель, громадських будівель, споруд)

  Комаровська Оксана Константинівна 39772 Майдан Відродження, буд. 1 -
19

КП «Комунтранссервіс»

(надання послуг з перевезення громадян комунальним транспортом)

  Воронюк Руслан Вікторович 35506 Матросова, буд. 4 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
20

КП «Комбінат благоустрою»

(робота з контролю за забезпеченням належного санітарного стану території міста)

  Пристач Руслан Григорович 50559 Привокзальна, буд. 27 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
21

КП «Крок-Плюс»

(обслуговування платного проїзду по вул. Замковій)

  Янковський Олег Йосипович - Польський ринок, буд. 18 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
22

ДП «Тепловода»

(надання послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, гарячого і холодного водопостачання, водовідведення для всіх категорій споживачів міста ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія»)

  Єленчак Валерій Леонідович - Князів Коріатовичів, буд. 9 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Прочитано 5144 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

18-21.10 РЦКМ «Розмай» ІV театральний фестиваль «Комора»
19-21.10 МБК Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс «Перлина Кам’янця»
20.10 10.00 Міський стадіон Обласний турнір з легкої атлетики
20-21.10 12.00 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
21.10 День працівників харчової промисловості
21.10 14.00 Центральна бібліотека Віртуальний огляд «Світова спадщина ЮНЕСКО»
21.10 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»
22.10 08.00 к. 209 Виробнича нарада
22.10 09.45 Сквер Європейський Легкоатлетичний забіг
22.10 10.00 к. 209 Нарада з керівниками комунальних підприємств
22.10 10.00 вул. Шевченка, 26 Службова нарада працівників ДСЗН, ТЦСО (нсп) «Турбота», Центру сім’ї дітей та молоді
22.10 10.30 вул. Огієнка, 61 Закладення алеї з нагоди 100-річчя від дня заснування КПНУ
22.10 11.00 Конференц-зала КПНУ (вул. Огієнка, 61) Спецпогашення конверта «100 років від дня заснування КПНУ»
22.10 11.00 МЦЗ Семінар «Особливості зайнятості молоді»
22.10 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
22.10 14.00 Міський Будинок культури Урочистості з нагоди 100-річчя з дня заснування КПНУ імені І. Огієнка
22-26.10 15.00 ЗЗСО Участь в онлайн лекціях для учнів-членів МАН та їх педагогічних керівників
22.10 16.00 к. 215 Прийом громадян. Секретар міської ради Васильянов Д.С.
22.10 16.00 к. 209 Організаційне засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів транспортом загального користування
22.10 18.00 пл. Польський ринок Молодіжна дискотека  в рамках відзначення 100-річчя з дня заснування КПНУ  ім. І.Огієнка
22-26.10 ЗЗСО Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
22-26.10 ЗЗСО Участь у І етапі Національного чемпіонату Прангліміне з усного рахунку
22-28.10 ЗЗСО Заходи до 74-річчя вигнання нацистських окупантів з України
23.10 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
23.10 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Розширене засідання колегії облдержадміністрації
23-25.10 10.00 Коледж будівництва, архітектури та дизайну Обласні змагання з волейболу серед дівчат ВНЗ І-ІІ р.а.
23.10 11.00 к. 209 Засідання комісії з питань нагородження
23.10 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання
23.10 14.00 к. 209 Засідання комісії з надання дозволів на виконання ремонтних робіт та визначення фактичних витрат виконаних робіт
23.10 14.00 МЦЗ Семінар «Як розпочати свій бізнес»
23.10 14.30 Центральна бібліотека День краєзнавства «Майстер графіки - Микола Панасюк» (до 70-річчя від дня народження)
23.10 14.30 НВК № 3 Засідання клубу «Спілкуємось і діємо разом»
23.10 15.00 к. 209 Засідання робочої групи по внесенню змін до Програми та умов Конкурсу на кращий ескізний проект  пам’ятника борцям за Незалежність України
23-24.10 15.00 ШШК «Гросмейстер» Участь учнів ЗЗСО в командній першості з шашок
23.10 16.00 к. 213 Прийом громадян. Заступник міського голови Бабій С.В.
23.10 17.00 Дитяча школа мистецтв Тематичний вечір «Метафорична мова творів подружжя», присвячений творчості Людмили та Миколи Мазурів
23.10 18.30 Міський Будинок культури Концерт муніципального оркестру
23-24.10 ЗЗСО Заходи до Міжнародного дня ООН
24.10 Міжнародний день ООН
24.10 10.00 к. 209 Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
24.10 11.00 к. 209 Засідання адміністративної комісії
24.10 12.00 Сесійна зала Засідання Університету ІІІ віку
24-25.10 13.00 Міський стадіон ДЮФЛ області з футболу
24.10 14.00 Експозиція «Поділля ХХ-ХХІ ст.» Старий замок Круглий стіл «НЕП та його значення в історії України»
24.10 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
24.10 14.30 НМЦ Міський заочний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»
24.10 15.00 к. 209 Засідання оргкомітету з підготовки до Нового року
24.10 15.00 Сесійна зала Вибори голови Молодіжної ради міста
24.10 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Історичний вечір «Роки війни - століття пам’яті»
24.10 17.30 Молодіжний центр «LoveKa» «Основи дебатування»
24.10 НВК № 13 Обласний семінар учителів польської мови «Сучасні методики викладання польської мови в закладах загальної середньої освіти»
24.10 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
25.10 м. Хмельницький обласна рада Засідання регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування в Україні
24.10 14.00 Сесійна зала Презентація конкурсу Міністерства молоді та спорту України «Молодіжна столиця України»
25.10 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
25.10 15.00 ЗОШ № 8 Інструктивно-методична нарада з вчителями трудового навчання
25.10 16.30 вул. Пушкінська, 44 Обстеження приміщення комунальної власності
25.10 18.00 Молодіжний центр «LoveKa» English Speaking Club
25.10 УОіН Засідання тендерного комітету
26.10 09.00 Міський Будинок культури Ювілейний пісенний конкурс «Талант»
26.10 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
26.10 11.30 Сквер Танкістів Покладання вінків та квітів з нагоди Дня вигнання нацистських окупантів з України
26.10 12.00 Бібліотека-філія № 6 Година пам’яті «Шлях до Перемоги»
26.10 14.00 ЗОШ № 16 Відкриття та проведення І (очної) сесії навчання учителів майбутніх перших класів Нової української школи
26.10  17.00 Підлітковий клуби «Сатурн», «Шукач» Конкурс на створення найоригінальнішої реклами до Дня працівника реклами
27-28.10 10.00 Міський стадіон Всеукраїнський турнір з футболу пам’яті С. Кузовенка
27-28.10 12.00 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
27.10 ПНВО Відкритий Чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння серед юнаків, дівчат юніорок і юніорів
27.10 НВК № 14 Міський етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т. Шевченка
28.10 День вигнання нацистських окупантів з України
28.10 День автомобіліста
28.10 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small