Комунальні підприємства

Перелік комунальних підприємств

Четвер, 02 червня 2016 14:18

Комунальні підприємства (установи)

м. Кам’янця-Подільського

У місті Кам’янці-Подільському свою діяльність проводять 22 комунальне підприємство в т.ч.: комунальна установа «Госпрозрахункове проектно-виробниче бюро при Департаменті містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради». Комунальні підприємства (установи) міста поділені на різні види. Зокрема:

-                     по обслуговуванню житлового фонду, яка включає 9 підприємств (КП «Житловик», КП «Добробут», ККП «Господар», ЖКП «Південь», КП «Міськтепловоденергія», ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія»), СКП «Міськліфт-світло», КП «Спецкомунтранс», КП «Профдезінфекція».

-                     по утриманню в належному стані території міста – 5 підприємств (КП «Побуткомбудсервіс», КП «Комунбуд», КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом у місті Кам′янець-Подільський», КП «Служба єдиного замовника», КП «Комбінат благоустрою»).

-                     інші послуги – 8 підприємств, в т. ч. 1 комунальна установа (КП «Комбінат харчування учнів», КП «Кам′янець-Подільська міська друкарня», КП Редакція газети «Кам’янець-Подільський вісник», КП «Міський стадіон ім. Г.А. Тонкочеєва», КП «Міжміське бюро технічної інвентаризації», КУ «Госпрозрахункове проектно-виробниче бюро при департаменті містобудування, архітектури Кам’янець-Подільської міської ради», КП «Комунтранссервіс», КП «Крок–Плюс»).

Інформація про керівний склад та місце знаходження комунальних підприємств (установ) міста наведено далі:

№ п/п Директор

№ тел.:

8 (03849) …

Адреса комунального підприємства (установи):

32300, м. Кам’янець-Подільський, вул. …

E-mail
1

КП «Житловик»

(обслуговування житлового фонду)

  Свідерський Валентин Анатолійович 31421 Гунська, буд. 7/9 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2

КП «Добробут»

(обслуговування житлового фонду)

  Віннічук Андрій Петрович 34690 Тімірязєва, буд. 128

dobrobut@k-p.gov.ua

3

ККП «Господар»

(обслуговування житлового фонду)

  Середюк Сергій Миколайович 41619 Космонавтів, буд. 10 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
4

ЖКП «Південь»

(обслуговування житлового фонду)

  Коваль Микола Йосипович 39110 Годованця, буд. 26 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
5

КП «Спецкомунтранс»

(вивіз та утилізація твердих побутових відходів)

  Гжебовський Сергій Миколайович 30762 Ленінського комсомолу, буд. 12, с. Кам’янка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
6

КП «Міськліфт-світло»

(обслуговування та ремонт ліфтів, мереж вуличного освітлення)

  Крилов Володимир Улянович 23147 Гунська, буд. 3 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
7

КП «Побуткомбудсервіс»

(обслуговування автостоянок, ринків та громадської вбиральні)

  Білюк Вадим Володимирович 38430 Гунська, буд. 7 pobutkombudservis@ukr.net
8

КП «Комунбуд»

(надання послуг по ремонтно-будівельним роботам)

  Когут Сергій Миколайович 33920 Привокзальна, буд. 28 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
9

КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом у м. Кам’янці-Подільському»

(проводить роботу з контролю за благоустроєм та санітарним станом в місті)

  Солярик Петро Пилипович 31960 Пушкінська, буд. 44 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
10

КП «Комбінат харчування учнів»

(надає послуги по харчуванню учнів шкіл)

  Москалюк Олена Іванівна 24010 Середня, буд. 44 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
11

КП «Бюро технічної інвентаризації»

(проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічної документації)

  Нагнибіда Антоніна Сигизмундівна 25523 Гімназичний, буд. 1 kЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
12

КП «Профдезінфекція»

(надає послуги з дератизації та дезінсекції приміщень)

  Яцуляк Таісія Миколаївна 23814 Пушкінська, буд. 31 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
13

КП «Міська друкарня»

(надає поліграфічні послуги)

  Єрменчук Віктор Петрович 24285 Польський ринок, буд. 18 drukkp@i.ua
14

КП «Редакція газети «Кам’янець-Подільський вісник»

(редакція газети)

    50640 Пушкінська, буд. 44 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
15

КП «Міський стадіон ім. Г.А.Тонкочеєва»

(забезпечення умов для проведення культурно-масових і спортивних міських заходів)

  Хавруняк Віктор Михайлович 39946 Грушевського, буд. 29 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
16

КП «Служба єдиного замовника»

(архітектурна, інженерна, технічна діяльність, пов’язана з архітектурою)

  Гордійчук Валерій Григорович 33200 Пушкінська, буд. 44 sЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
17

КП «Міськтепловоденергія»

(надання послуг з водопостачання, водовідведення та теплопостачання)

  Гордійчук Валерій Григорович 35280 Тімірязєва, буд. 123 kЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
18

КУ «Госпрозрахункове проектно-виробниче бюро при Департаменті містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради»

(виконання проектних робіт для нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, архітектурне та будівельне проектування житлових будівель, громадських будівель, споруд)

  Комаровська Оксана Константинівна 39772 Майдан Відродження, буд. 1 -
19

КП «Комунтранссервіс»

(надання послуг з перевезення громадян комунальним транспортом)

  Воронюк Руслан Вікторович 35506 Матросова, буд. 4 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
20

КП «Комбінат благоустрою»

(робота з контролю за забезпеченням належного санітарного стану території міста)

  Пристач Руслан Григорович 50559 Привокзальна, буд. 27 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
21

КП «Крок-Плюс»

(обслуговування платного проїзду по вул. Замковій)

  Янковський Олег Йосипович - Польський ринок, буд. 18 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
22

ДП «Тепловода»

(надання послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, гарячого і холодного водопостачання, водовідведення для всіх категорій споживачів міста ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія»)

  Єленчак Валерій Леонідович - Князів Коріатовичів, буд. 9 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Прочитано 3354 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

19-23.02 ЗЗСО Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні
21-23.02 15.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж Чемпіонат міста з настільного тенісу серед спортсменів «Інваспорт»
22-25.02 ЦДЮТ ХХІІ міський конкурс шкільної друкованої преси «Юнкор»
23.02 13.00 Спеціалізована школа-інтернат для слабозорих Профорієнтаційний семінар для учнівської молоді на тему: «Служба зайнятості - випускникам шкіл»
23.02 15.00 вул. Лесі Українки, 79 Обстеження приміщення комунальної власності (орендар ПП «Пако»)
24.02 10.00 Дитяча музична школа Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва
24.02 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
25.02 09.30 Ліцей Практичний тур  з підготовки команди у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
25.02 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»
26.02 10.00 вул. Шевченка, 26 Службова нарада працівників ДСЗН, ТЦСО (нсп) «Турбота, міського ЦСССДМ
26.02 11.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської та антикорупційної діяльності, етики, прав людини законності, забезпечення правопорядку
26-28.02 12.00 К-П відділення ІДКЕП Внутрішній дебатний турнір серед студентів
26.02 13.00 Ратуша Вибори війта, театралізована екскурсія
26.02 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
26.02 13.30 ЗОШ № 16 Очна сесія курсів підвищення кваліфікації учителів, які у 2018 році навчатимуть учнів 1-х класів
26.02 14.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг
26, 28.02-02.03 15.00 ДЮСШ № 1 Спартакіада шкіл міста з баскетболу серед дівчат
26.02 16.00 к. 215 Прийом громадян. Секретар міської ради  Васильянов Д.С.
26.02 НВК № 17 Семінар учасників історії «Метод усної історії при вивченні новітньої історії в школі»
26-28.02 К-ПНУ Практичний тур з підготовки учнів до ІМ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, астрономії, економіки
27.02 09.00 ЗДО № 20 Методичне об’єднання корекційних педагогів ЗДО та ЗСО міста
27.02 10.00 МЦЗ Семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме
27.02 11.00 к. 209 Засідання балансової комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small