Інформація про роботу комунальних підприємств

Інформація про роботу комунальних підприємств

СКП "Міськліфт-світло"

Середа, 02 серпня 2017 11:45

ЖКП Південь

Понеділок, 31 липня 2017 17:14

ЖКП Південь Південне

Понеділок, 31 липня 2017 17:11

КП Спецкомунтранс

Понеділок, 31 липня 2017 17:09

КП "Комбінат харчування учнів"

Вівторок, 20 червня 2017 10:53

КП «Комунтранссервіс»

Понеділок, 12 червня 2017 14:30

СКП "Міськліфт-світло"

Понеділок, 12 червня 2017 14:24

КП "Побуткомбудсервіс"

Понеділок, 12 червня 2017 14:22

КП "Міськтепловоденергія"

Понеділок, 12 червня 2017 14:20

КП "Комбінат благоустрою"

Понеділок, 12 червня 2017 14:17
zapitannia do vladi small

Анонси

12-16.11 ЗЗСО ЗПО Заходи до Міжнародного дня толерантності
12-16.11 ЗЗСО Міський етап Всеукраїнського огляду музеїв при закладах системи освіти
14-18.11 15.00 ЗЗСО Обласні он-лайн лекції з методики написання науково-дослідницьких робіт МАН
15.11 13.00 Клуб УТОС Урочистості з нагоди Міжнародного Дня Незрячих
15.11 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
15.11 15.30 Молодіжний центр «LoveKa» Перше відкрите заняття «Медіа школи»
15.11 16.00 к. 209 Робоча зустріч з працівниками структурних підрозділів, відповідальних за ведення діловодства
15-16.11 16.00 ШШК «Гросмейстер» Міські змагання з шашок серед спортсменів «Інваспорт»
16.11 День працівників радіо, телебачення та зв’язку
16.11 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
16.11 09.30 Сесійна зала Фінал Дебатного турніру
16-18.11 10.00 К-ПНУ Відкритий обласний рейтинговий турнір з настільного тенісу «Кубок Корчагіна»
16.11 11.00 к. 301 Засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності
16.11 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
16.11 11.00 Зала Магдебурзького права Підписання Меморандуму про взаємодію у рамках програми  «Місто, дружнє до дітей та молоді»
16.11 11.25 Молодіжний центр «LoveKa» Знайомство студентів К-ПНУ ім. І. Огієнка з діяльністю Молодіжного центру «LoveKa»
16.11 13.00 Конференц-зала готелю «7 днів» Підсумкова конференція «Досвід створення Шкільних служб порозуміння у м. Кам’янці-Подільському»
16.11 13.00 Сесійна зала Урочистості з нагоди Міжнародного дня студента
16-17.11 14.00 ДЮСШ № 1 Відкрита першість ДЮСШ № 1 з баскетболу серед дівчат на честь чемпіонки Європи Н.Гордєєвої
17.11 Міжнародний день студента
17.11 09.00 вул. Франка, 10 («Нова школа») Відкритий Чемпіонат міста з кікбоксингу
17.11 09.00 ЗОШ № 17 ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання/технологій
17.11 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
17-18.11 12.00 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
17.11 13.00 Виставкова зала Виставка-експозиція «Cracias por mistad», присвячена 25- річчю дружби між Кам'янцем-Подільським та Іспанією
17.11 13.00 Виставкова зала Фотовиставка досягнень зразкового танцювального колективу ЦДЮТ «Горличка»
17.11 Історичний факультет К-ПНУ ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
18.11 День працівників сільського господарства
18.11 11.00 Центральна бібліотека Тематичний вечір «Ми гідні нації своєї» (до Дня Гідності та Свободи)
18.11 13.00 Міський Будинок культури Концерт, присвячений 25- річчю дружби між Кам'янцем-Подільським та Іспанією «Cracias por mistad»
18.11 ЗОШ № 2 Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Перевірка олімпіадних робіт

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small