Земельні аукціони

Інформація

Четвер, 13 листопада 2014 11:19

Інформація Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів


1. Дані про земельні ділянки:
1) Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 85000 кв. м. (8,5000 га.), місце розташування: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, вулиця Черняхівського, 45"в"
2) Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості орієнтовною площею 84442 кв. м. (8,4442 га.), місце розташування: Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський вулиця Пархоменка,72

2. Умови конкурсу:
1) конкурсна документація подається окремо по кожному об’єкту в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів ” із зазначенням об’єкту та дати проведення конкурсу.
2) у конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
3) конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.
Прийняття заяв припиняється за п’ять днів до дати проведення конкурсу.
4) у разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.
Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
1) заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);
2) копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);
3) згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;
4) копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
5) копія ліцензії;
6) копії кваліфікаційних  документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів, інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.
Строк подання конкурсної документації: до 18 грудня 2014 року (включно).
Поштова адреса, за якою подаються документи: 32300, Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, кімн. 314.
Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 26 грудня 2014 року о 14.30 год. в приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1.
Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, телефон для довідок: (03849) 5-16-60, контактна особа – Кульчицька Ірина Анатоліївна.

Директор Департаменту                                                                                     М. Гурська

zapitannia do vladi small

Анонси

19.02 11.30 Центральна бібліотека Книжкова виставка «Воїни миру» (пам’яті Героїв Небесної Сотні)
19.02 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
19.02 13.00 ЗДО № 15 Засідання тренінг-клубу «Методист Best»
19-23.02 ЗЗСО Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні
20.02 День Героїв Небесної Сотні
Майдан Відродження Заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (протягом дня)
20.02 09.00 ЗДО № 23 Методичне об’єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку
20.02 10.00 Сесійна зала Тематичний семінар з актуальних питань заповнення та подання декларацій
20.02 12.00 Загальноміська хвилина мовчання
20.02 13.30 Прес-центр Засідання керівників спортивних організацій
20.02 13.30 ДНЗ профтехосвіти Урок мужності «Гірко плаче Україна за своїми синами» (пам’яті Небесної Сотні)
20.02 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання/перебування
20.02 14.00 к. 209 Засідання комісії з надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста
20.02 14.00 Експозиція «Поділля ХХ-ХХІ ст.» Старий замок Лекція «День Героїв Небесної Сотні» (зустріч з С.Палятинчуком, другом загиблого Анатолія Корнеєва, перегляд фільму)
20.02 14.00 МЦЗ Семінар «Молодь на ринку праці»
20.02 14.30 Європейський сквер Патріотичний non-stop «Небесна Сотня - то в серцях вогонь»
20.02 15.00 к. 209 Засідання постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології
20.02 15.00 Прес-центр Засідання Дебатного клубу
20.02 15.00 Бібліотека-філія № 5 Година пам’яті «Їх серця б’ються на небесах» (пам’яті Героїв Небесної Сотні)
20.02 15.00 К-ПНУ Практичний тур для учасників ІІ туру ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
20.02 16.00 к. 315 Прийом громадян. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
20.02 16.00 Міська дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті, приурочений Дню Героїв Небесної Сотні «Навічно оселились на майдані»
20.02 18.00 РЦКМ «Розмай» Вистава «Почуй сонечко» в рамках театральних вечорів «Avant Premier»
Міська дитяча художня школа Проведення Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні
21.02 Міжнародний день рідної мови
21.02 12.00 Картинна галерея музею-заповідника Заняття Університету третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота»
21.02 13.00 Ратуша Урок-реквієм, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні, (зустріч з учасниками Майдану)
21.02 14.00 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з надання матеріальної допомоги та інших соціальних послуг малозабезпеченим громадянам міста
21.02 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян та організацій міста
21.02 14.00 «Клініка, дружня до молоді»  Профорієнтаційний захід для учнівської молоді «День з професіоналом»
21.02 14.30 УОіН Круглий стіл «Превентивне виховання: досвід, проблеми, перспективи»
21.02 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Літературно-мистецький вечір «Мови нашої слова, наче музика жива» (до Міжнародного дня рідної мови)
21-23.02 15.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж Чемпіонат міста з настільного тенісу серед спортсменів «Інваспорт»
21.02 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
22.02 10.00 м. Хмельницький Засідання колегії облдержадміністрації
22.02 10.30 НВК № 3 Обласні змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі)
22.02 13.00 НВК № 14 Міський огляд-конкурс хорових колективів ЗЗСО «Діти - України квіти»
22.02 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
22.02 14.00 НМЦ Інструктивна нарада з учасниками ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, ІІ туру ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
22-25.02 ЦДЮТ ХХІІ міський конкурс шкільної друкованої преси «Юнкор»
23.02 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
23.02 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
23.02 13.00 Спеціалізована школа-інтернат для слабозорих Профорієнтаційний семінар для учнівської молоді на тему: «Служба зайнятості - випускникам шкіл»
23.02 15.00 вул. Лесі Українки, 79 Обстеження приміщення комунальної власності (орендар ПП «Пако»)
24.02 10.00 Дитяча музична школа Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва
24.02 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
25.02 09.30 Ліцей Практичний тур  з підготовки команди у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
25.02 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small