Публічні документи

Доступ до публічної інформації

Податкові декларації державних службовців


Альчинська Марина Володимирівна

Бабій Сергій Віталійович 

Бабчинський Олександр Васильович 

Барабаш Сергій Антонович

Басараба Валентина Сергіївна

Бевз Лілія Едуардівна

Березовський Володимир Броніславович

Білоус Людмила Василівна

Бобир Микола Васильович

Богдан Анжела Георгіївна

Боднар Олександр Анатолійович

Бойчук Ірина Михайлівна

Булик Оксана Іванівна

Васильянов Дмитро Сергійович 

Васильянов Дмитро Сергійович(уточнююча)

Вертипорох Руслана Юріївна

Гаврилюк Олена Володимирівна

Гаврилюк Петро Віталійович

Гаджук Світлана Іванівна

Гніздовська Алла Степанівна

Говорова Людмила Володимирівна

Гончарук Оксана Вікторівна

Горох Оксана Миколаївна 

Горшунов Григорій Іванович 

Грабовський Юрій Альбінович

Гурська Майя Дмитрівна 

Гут Оксана Анатоліївна

Дахно Вікторія Валеріївна(2016)

Дергунов Сергій Никифорович

Добровольський Віталій Васильович 

Долотюк Руслана Вікторівна

Дяковська Ірина Станіславівна

Земляк Оксана Володимирівна

Ільчишена Вікторія Ігорівна

Іустінова Лілія Мечиславівна

Кацап Денис Вікторович

Кацап Денис Вікторович(2016)

Качинська Майя Іванівна

Клімова Наталя Андріївна

Ковальчук Ірина Віталіївна

Коляда Ніла Павлівна

Комендацька Інна Миколаївна 

Копачинська Таміла Михайлівна

Королюк Олеся Василівна

Косташ Тетяна Володимирівна

Костиненко Олена Миколаївна

Костинюк Оксана Степанівна

Кравчук Ольга Володимирівна

Кривак Тетяна Михайлівна

Крилов Юрій Володимирович

Кудла Ірина Анатоліївна

Кузема Альона Леонідівна

Кузнецова Ірина Володимирівна

Кульчицька Ірина Анатоліївна

Лазарєва Олена Павлівна

Левченко Елеонора В'ячеславівна

Любінецька Тетяна Олександрівна

Малищук Ольга Іллівна

Малищук Ольга Іллівна(2016)

Маслянко Оксана Іванівна

Матковська Оксана Олександрівна

Медведик Ганна Володимирівна

Мельник Сергій Васильович

Мельничук Яна Сергіївна

Мєлєкєсцев Олег Ігорович

Мєлєкєсцев Олег Ігорович(2016)

Михайлова Ірина Станіславівна

Мосорик Аліна Олександрівна

Налепа Лариса Георгіївна

Ніколаєва Наталія Миколаївна

Олійник Володимир Михайлович

Остафійчук Ірина Володимирівна

Павловський Степан Іванович

Павлюк Маргарита Михайлівна

Перевознюк Валерій Миколайович

Петльована Альона Михайлівна(2016)

Пиріжок Ігор Володимирович

Пливанюк Юрій Васильович

Пливанюк Юрій Васильович (уточнююча)

Плята Ірина Миколаївна

Позинюк Людмила Володимирівна

Поліщук Вікторія Петрівна(2016)

Польова Наталія Вікторівна 

Продан Ольга Валентинівна

Пташник Юлія Францівна

Роздобудько Максим Олегович

Руснак Ірина Леонідівна

Савінська Ганна Василівна

Савіцький Євген Євгенович

Савчук Вадим Анатолійович

Сімашкевич Михайло Євстафійович

Скотинянська Наталія Юріївна

Слободян Валерій Павлович

Слюсарчук Володимир Петрович

Сокалан Наталія Михайлівна

Сотнікова Віта Михайлівна

Старченко Світлана Володимирівна

Сущенко Наталія Іванівна

Табенский Сергій Дмитрович

Тарасевич Віталій Олегович

Тимофієва Наталія Іванівна

Українець Наталія Володимирівна

Філіпчук Євген Петрович

Форманчук Аліна Володимирівна

Франчук Лариса Володимирівна

Хапко Олена Вячеславівна

Хлякіна Оксана Олександрівна

Цвяк Сергій Анатолійович

Цюпак Інна Володимирівна

Чапайдюк Олена Миколаївна

Черненко Олеся Іванівна

Чеховська Віра Семенівна

Чорний Олександр Леонідович

Чухрій Олександр Володимирович

Щербань Ліана Євгенівна

Яник Вікторія Борисівна

Яник Вікторія Борисівна(2016)

Янчук Ігор Володимирович

Яремчук Надія Вікторівна

Ярош Олег Олександрович

 

Прочитано 2160 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

18-19.12 16.00 Усі підліткові клуби Розважальна програма для дітей до Дня Святого Миколая
18-22.12 ЗЗСО, ЗДО, ЗПО Заходи новорічно-різдвяного циклу
19.12 День адвокатури
19.12 ДСЗН Привітання вдома дітей-інвалідів до Дня Святого Миколая
19.12 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
19.12 10.00 Готель «Рейкарц» Привітання дітей-сиріт членами виконавчого комітету з нагоди Дня Святого Миколая
19.12 10.00 МЦЗ Семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме»
19.12 11.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
19.12 13.00 Виставкова зала Відкриття світлиці Святого Миколая
19.12 13.00 ЗЗСО № 6, 7, 10, 12, 13, ліцей Всеукраїнський урок місцевого самоврядування
19.12 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та перевірки фактичного місця проживання/перебування
19.12 14.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
19.12 14.00 Майданчик біля готелю «Рейкарц» Конкурс на кращу новорічну ялинку «Зимова красуня»
19-22.12 15.00 Виставкова зала Привітання дітей від Святого Миколая
19.12 16.00 НІАЗ «Кам’янець» Виїзний прийом громадян. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
19.12 16.00 пл. Польський ринок Відкриття головної ялинки міста та відкриття резиденції Святого Миколая
19.12 16.00 Дитяча музична школа Конкурс «Дитяча творчість-2017»
19-22.12 Дитяча художня школа Виставка учнів художньої школи «Творчий світ дитячих мрій
19.12 ЗДО Тематичні заходи до Дня Святого Миколая
20.12 08.30 к. 209 Засідання атестаційної комісії
20.12 09.00 к. 209 Засідання комісії з питань нагороджень при міській раді
20.12 10.00 к. 209 Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту
20.12 11.00 Прес-центр Засідання адміністративної комісії
20.12 11.00 Галерея мистецтв Майстер-клас «Новорічний декор - зірочки»
20.12 12.00 Школа мистецтв Заняття Університету третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота»
20.12 13.00 Прес-центр Засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг
20.12 14.00 вул. Татарська, 10 Обстеження приміщення комунальної власності, яке передано в оренду Дуцику О.М.
20.12 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян
20.12 15.00 Прес-центр Засідання депутатської фракції ВО «Свобода»
20.12 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
20.12 16.00 к. 209 Засідання комісії по відбору учасників Програми «Теплий дім»
21.12 10.00 к. 209 Засідання депутатських фракцій «Рідне місто», «За конкретні справи», «Радикальна партія Олега Ляшка»
21.12 11.00 Галерея мистецтв Майстер-клас «Новорічна листівка»
21.12 13.00 Дитяча школа мистецтв І-й тур Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості Т.Г. Шевченка «Об’єднаймося ж, брати мої!»
21.12 13.00 Сесійна зала Презентація конкурсу «Молодіжна столиця України»
21.12 15.00 к. 209 Засідання депутатської фракції  ВО «Батьківщина»
21.12 15.00 Сесійна зала Засідання депутатської фракції БПП «Солідарність»
21.12 15.00 Конференц-зала НІАЗ «Кам’янець» Круглий стіл «Підведення підсумків археологічного сезону на території Кам’янця-Подільського за 2017 рік»
21.12 17.00 Дитяча музична школа Новорічне свято для учнів ДМШ
22.12 День енергетика
22.12 09.00 ЗДО № 5 Теоретико-практичний семінар для керівників ЗДО «ІКТ-компетентність, як ресурс підвищення якості освітньо-виховного процесу ЗДО в умовах модернізації освіти»
22.12 10.00 м. Хмельницький Будинок рад. Сесія обласної ради
22.12 10.00 Сесія міської ради
22.12 10.00 к. 213 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Бабій С.В.
22.12 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22.12 11.00 Галерея мистецтв Майстер-клас «Різдвяний оберіг - ангелики»
22.12 12.00 ДЮСШ № 2 V обласний турнір боксу на призи М. Сосули
22.12 15.00 Виставкова зала Майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас та вітальних листівок
22.12 15.00 Мікрорайон Підзамче Дитяча програма «Новорічна пригода»
22.12 16.00 Усі підліткові клуби Вивчення звичаїв та обрядів українського народу
22.12 16.00 Дитяча музична школа Музично-теоретична гра «Музичний Брейн-ринг»
22.12 16.00 Виставкова зала Концерт учнів міської дитячої школи мистецтв «А на порозі Новий Рік»
23.12 10.00 Старий замок Святкова дитяча програма «Різдво крізь історію» (виставка новорічних іграшок та листівок «Новорічний світ дитинства», лекції про історію новорічних
23.12 10.00 ДЮСШ № 2 V обласний турнір боксу на призи М. Сосули
23-24.12 10.00 Виставкова зала Ярмарок особливих подарунків «Вулик»
23.12 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас «Посвята у вишивальниці»
23.12 14.00 Хорова школа Шкільний конкурс юних вокалістів
24.12 День працівників архівних установ
24.12 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small