Публічні документи

Доступ до публічної інформації

Податкові декларації державних службовців


Альчинська Марина Володимирівна

Бабій Сергій Віталійович 

Бабчинський Олександр Васильович 

Барабаш Сергій Антонович

Басараба Валентина Сергіївна

Бевз Лілія Едуардівна

Березовський Володимир Броніславович

Білоус Людмила Василівна

Бобир Микола Васильович

Богдан Анжела Георгіївна

Боднар Олександр Анатолійович

Бойчук Ірина Михайлівна

Булик Оксана Іванівна

Васильянов Дмитро Сергійович 

Васильянов Дмитро Сергійович(уточнююча)

Вертипорох Руслана Юріївна

Гаврилюк Олена Володимирівна

Гаврилюк Петро Віталійович

Гаджук Світлана Іванівна

Гніздовська Алла Степанівна

Говорова Людмила Володимирівна

Гончарук Оксана Вікторівна

Горох Оксана Миколаївна 

Горшунов Григорій Іванович 

Грабовський Юрій Альбінович

Гурська Майя Дмитрівна 

Гут Оксана Анатоліївна

Дахно Вікторія Валеріївна(2016)

Дергунов Сергій Никифорович

Добровольський Віталій Васильович 

Долотюк Руслана Вікторівна

Дяковська Ірина Станіславівна

Земляк Оксана Володимирівна

Ільчишена Вікторія Ігорівна

Іустінова Лілія Мечиславівна

Кацап Денис Вікторович

Кацап Денис Вікторович(2016)

Качинська Майя Іванівна

Клімова Наталя Андріївна

Ковальчук Ірина Віталіївна

Коляда Ніла Павлівна

Комендацька Інна Миколаївна 

Копачинська Таміла Михайлівна

Королюк Олеся Василівна

Косташ Тетяна Володимирівна

Костиненко Олена Миколаївна

Костинюк Оксана Степанівна

Кравчук Ольга Володимирівна

Кривак Тетяна Михайлівна

Крилов Юрій Володимирович

Кудла Ірина Анатоліївна

Кузема Альона Леонідівна

Кузнецова Ірина Володимирівна

Кульчицька Ірина Анатоліївна

Лазарєва Олена Павлівна

Левченко Елеонора В'ячеславівна

Любінецька Тетяна Олександрівна

Малищук Ольга Іллівна

Малищук Ольга Іллівна(2016)

Маслянко Оксана Іванівна

Матковська Оксана Олександрівна

Медведик Ганна Володимирівна

Мельник Сергій Васильович

Мельничук Яна Сергіївна

Мєлєкєсцев Олег Ігорович

Мєлєкєсцев Олег Ігорович(2016)

Михайлова Ірина Станіславівна

Мосорик Аліна Олександрівна

Налепа Лариса Георгіївна

Ніколаєва Наталія Миколаївна

Олійник Володимир Михайлович

Остафійчук Ірина Володимирівна

Павловський Степан Іванович

Павлюк Маргарита Михайлівна

Перевознюк Валерій Миколайович

Петльована Альона Михайлівна(2016)

Пиріжок Ігор Володимирович

Пливанюк Юрій Васильович

Пливанюк Юрій Васильович (уточнююча)

Плята Ірина Миколаївна

Позинюк Людмила Володимирівна

Поліщук Вікторія Петрівна(2016)

Польова Наталія Вікторівна 

Продан Ольга Валентинівна

Пташник Юлія Францівна

Роздобудько Максим Олегович

Руснак Ірина Леонідівна

Савінська Ганна Василівна

Савіцький Євген Євгенович

Савчук Вадим Анатолійович

Сімашкевич Михайло Євстафійович

Скотинянська Наталія Юріївна

Слободян Валерій Павлович

Слюсарчук Володимир Петрович

Сокалан Наталія Михайлівна

Сотнікова Віта Михайлівна

Старченко Світлана Володимирівна

Сущенко Наталія Іванівна

Табенский Сергій Дмитрович

Тарасевич Віталій Олегович

Тимофієва Наталія Іванівна

Українець Наталія Володимирівна

Філіпчук Євген Петрович

Форманчук Аліна Володимирівна

Франчук Лариса Володимирівна

Хапко Олена Вячеславівна

Хлякіна Оксана Олександрівна

Цвяк Сергій Анатолійович

Цюпак Інна Володимирівна

Чапайдюк Олена Миколаївна

Черненко Олеся Іванівна

Чеховська Віра Семенівна

Чорний Олександр Леонідович

Чухрій Олександр Володимирович

Щербань Ліана Євгенівна

Яник Вікторія Борисівна

Яник Вікторія Борисівна(2016)

Янчук Ігор Володимирович

Яремчук Надія Вікторівна

Ярош Олег Олександрович

 

Прочитано 3270 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

19-23.11 ЗЗСО, ЗПО Заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій в Україні
19-23.11 ЗЗСО, ЗПО Заходи до Дня Гідності та Свободи
19.11 НМЦ Курси підвищення кваліфікації педагогічних кадрів предметів «Фізична культура» та «Мистецтво»
20.11 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання
20.11 14.00 к. 209 Засідання балансової комісії з підведення підсумків роботи комунальних підприємств міста за 9 місяців 2018 р.
20-21.11 15.00 ЗОШ № 17 Шкільна спартакіада «Козацький гарт 2018»
20.11 16.00 к. 315 Прийом громадян. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
20.11 16.00 Усі підліткові клуби Всесвітній день дітей «Веселі квести»
20.11 ЦДЮТ Міський заочний конкурс прози та поезії «Я паросток землі своєї»
21.11 День Гідності та Свободи День Гідності та Свободи.
21.11 09.30 ЗДО № 30 Консультація для соціальних педагогів ЗДО «Соціалізація дошкільників»
21.11 10.00 к. 209 Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
21.11 11.00 к. 209 Засідання адміністративної комісії
21.11 11.30 Майдан Відродження Урочисте зібрання з нагоди дня Гідності та Свободи
21.11 12.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота»
21.11 13.00 ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Урок героїзму «Події, що змінили нас» (до Дня Гідності та Свободи)
21.11 14.00 Прес-центр Дискусія щодо поводження з твердими побутовими відходами у м. Кам’янці-Подільському та Кам’янець-Подільському районі
21.11 14.00 к. 209 Засідання балансової комісії з підведення підсумків роботи комунальних підприємств міста за 9 місяців 2018 р.
21.11 14.00 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з надання матеріальної допомоги та інших соціальних послуг малозабезпеченим громадянам міста
21.11 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
21.11 14.30 Центральна бібліотека Вечір-пам’ять «Голодомор: Історія і пам’ять» (до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні)
21.11 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
21-22.11 16.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж Чемпіонат міста з настільного тенісу серед спортсменів «Інваспорт»
21.11 17.30 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання дебатного клубу
21.11 19.00 Міський Будинок культури Концерт гурту «Лісапетний батальйон»
21.11 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
21.11 НМЦ І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі»
22.11 10.00 Конференц-зала готелю «Клеопатра» Регіональний експертний семінар-проект «Агроторгівля України»
22.11 11.00 Кам’янець-Подільська філія національного університету державної податкової служби України Кар’єрний форум для молоді
22.11 13.30 Бібліотека-філія № 1 Урок пам’яті «Україна пам’ятає, світ визнає» (до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні)
22.11 13.30 ЗДО № 15 Педагогічна школа  М. Монтессорі
22.11 14.00 к. 209 Засідання балансової комісії з підведення підсумків роботи комунальних підприємств міста за 9 місяців 2018 р.
22.11 14.30 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж Урок історичної пам’яті «Голодна смерть косила націю»
22.11 14.30 ЗОШ № 15 Круглий стіл педагогів та учнів «Маршрут безпеки, проблеми та перспективи діяльності»
22.11 15.00 Центральна бібліотека Вечір-пам’ять «Стоїть в скорботі мати-Україна» (до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні)
23.11 10.00 НВК № 14 Тренінг для педагогічних працівників «Ранній вік - адаптація»
23.11 10.00 ЗОШ № 8 Міський семінар керівників ЗЗСО, ЗПО «Забезпечення створення внутрішньої системи якості освіти»
23.11 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
23.11 12.00 ДЮСШ № 1 Відкриття ІІ Всеукраїнського турніру пам’яті М. Солопчука
23.11 12.30 НВК № 14 ІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика
23.11 15.00 Сквер Васильєва Скорботна хода та траурний мітинг  до Дня пам’яті жертв голодоморів
23.11 15.00 Бібліотека-філія № 5 Історична година «Скорботна свічка пам’яті святої» (до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні)
23.11 16.00 Дитяча музична школа Поетична композиція за участю учнів та викладачів школи «Музика, природа, поезія…»
23.11 16.30 Усі підліткові клуби Патріотична бесіда до Дня пам’яті жертв Голодомору
23.11 Міський Будинок культури Міжобласний чемпіонат по брейк-дансу
24.11 День пам’яті жертв голодоморів
24.11 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
24.11 16.00 Загальноукраїнська година мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів
24.11 Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (до Дня пам’яті жертв голодоморів)
24.11 ЗОШ № 8 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, фізики, перевірка олімпіадних робіт
24.11 ДЮСШ № 1 ІІ Всеукраїнський турнір пам’яті М. Солопчука
25.11 Ліцей ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, фізики, перевірка олімпіадних робіт
25.11 ДЮСШ № 1 ІІ Всеукраїнський турнір пам’яті М. Солопчука

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small