Публічні документи

Доступ до публічної інформації

Податкові декларації державних службовців


Альчинська Марина Володимирівна

Бабій Сергій Віталійович 

Бабчинський Олександр Васильович 

Барабаш Сергій Антонович

Басараба Валентина Сергіївна

Бевз Лілія Едуардівна

Березовський Володимир Броніславович

Білоус Людмила Василівна

Бобир Микола Васильович

Богдан Анжела Георгіївна

Боднар Олександр Анатолійович

Бойчук Ірина Михайлівна

Булик Оксана Іванівна

Васильянов Дмитро Сергійович 

Васильянов Дмитро Сергійович(уточнююча)

Вертипорох Руслана Юріївна

Гаврилюк Олена Володимирівна

Гаврилюк Петро Віталійович

Гаджук Світлана Іванівна

Гніздовська Алла Степанівна

Говорова Людмила Володимирівна

Гончарук Оксана Вікторівна

Горох Оксана Миколаївна 

Горшунов Григорій Іванович 

Грабовський Юрій Альбінович

Гурська Майя Дмитрівна 

Гут Оксана Анатоліївна

Дахно Вікторія Валеріївна(2016)

Дергунов Сергій Никифорович

Добровольський Віталій Васильович 

Долотюк Руслана Вікторівна

Дяковська Ірина Станіславівна

Земляк Оксана Володимирівна

Ільчишена Вікторія Ігорівна

Іустінова Лілія Мечиславівна

Кацап Денис Вікторович

Кацап Денис Вікторович(2016)

Качинська Майя Іванівна

Клімова Наталя Андріївна

Ковальчук Ірина Віталіївна

Коляда Ніла Павлівна

Комендацька Інна Миколаївна 

Копачинська Таміла Михайлівна

Королюк Олеся Василівна

Косташ Тетяна Володимирівна

Костиненко Олена Миколаївна

Костинюк Оксана Степанівна

Кравчук Ольга Володимирівна

Кривак Тетяна Михайлівна

Крилов Юрій Володимирович

Кудла Ірина Анатоліївна

Кузема Альона Леонідівна

Кузнецова Ірина Володимирівна

Кульчицька Ірина Анатоліївна

Лазарєва Олена Павлівна

Левченко Елеонора В'ячеславівна

Любінецька Тетяна Олександрівна

Малищук Ольга Іллівна

Малищук Ольга Іллівна(2016)

Маслянко Оксана Іванівна

Матковська Оксана Олександрівна

Медведик Ганна Володимирівна

Мельник Сергій Васильович

Мельничук Яна Сергіївна

Мєлєкєсцев Олег Ігорович

Мєлєкєсцев Олег Ігорович(2016)

Михайлова Ірина Станіславівна

Мосорик Аліна Олександрівна

Налепа Лариса Георгіївна

Ніколаєва Наталія Миколаївна

Олійник Володимир Михайлович

Остафійчук Ірина Володимирівна

Павловський Степан Іванович

Павлюк Маргарита Михайлівна

Перевознюк Валерій Миколайович

Петльована Альона Михайлівна(2016)

Пиріжок Ігор Володимирович

Пливанюк Юрій Васильович

Пливанюк Юрій Васильович (уточнююча)

Плята Ірина Миколаївна

Позинюк Людмила Володимирівна

Поліщук Вікторія Петрівна(2016)

Польова Наталія Вікторівна 

Продан Ольга Валентинівна

Пташник Юлія Францівна

Роздобудько Максим Олегович

Руснак Ірина Леонідівна

Савінська Ганна Василівна

Савіцький Євген Євгенович

Савчук Вадим Анатолійович

Сімашкевич Михайло Євстафійович

Скотинянська Наталія Юріївна

Слободян Валерій Павлович

Слюсарчук Володимир Петрович

Сокалан Наталія Михайлівна

Сотнікова Віта Михайлівна

Старченко Світлана Володимирівна

Сущенко Наталія Іванівна

Табенский Сергій Дмитрович

Тарасевич Віталій Олегович

Тимофієва Наталія Іванівна

Українець Наталія Володимирівна

Філіпчук Євген Петрович

Форманчук Аліна Володимирівна

Франчук Лариса Володимирівна

Хапко Олена Вячеславівна

Хлякіна Оксана Олександрівна

Цвяк Сергій Анатолійович

Цюпак Інна Володимирівна

Чапайдюк Олена Миколаївна

Черненко Олеся Іванівна

Чеховська Віра Семенівна

Чорний Олександр Леонідович

Чухрій Олександр Володимирович

Щербань Ліана Євгенівна

Яник Вікторія Борисівна

Яник Вікторія Борисівна(2016)

Янчук Ігор Володимирович

Яремчук Надія Вікторівна

Ярош Олег Олександрович

 

Прочитано 3696 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

22-26.03 Регіональні змагання «Кам’янецькі скелі»
23-24.03 Міський Будинок культури Всеукраїнський фестиваль комедій та естрадного гумору «Штрикало»
25.03 День Служби безпеки України
25.03 10.00 Сесійна зала Навчання членів дільничних виборчих комісій територіального виборчого округу № 193
25.03 10.00 вул. Шевченка, 26 Службова нарада працівників ДСЗН, ТЦСО (нсп) «Турбота», Центру сім’ї дітей та молоді
25.03 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
25.03 14.00 Дитяча музична школа Урочистості з нагоди Дня Національної Гвардії України
25.03 14.00 Дитяча музична школа Урочистості з нагоди Дня Національної Гвардії України
25.03 14.00 Музей-заповідник Для клієнтів центру ТЦСО (нсп) «Турбота» Відео-екскурсія «Переслідування ромів на Поділлі під час окупації нацистами Поділля» (1941-1944 рр.)
25.03 14.30 Старий замок Лекція «Доля ромів на Хмельниччині (липень 1941 - березень 1944 рр.)»
25.03 14.30 Центральна бібліотека Лекція «Визволення та післявоєнна відбудова Кам ‘янця-Подільського»
25.03 15.00 Прес-центр Засідання конкурсної комісії програм та проектів неприбуткових організацій
25.03 16.00 к. 215 Прийом громадян. Секретар міської ради Васильянов Д.С.
25.03 16.00 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання Молодіжної ради міста
26.03 День визволення міста від нацистських загарбників
26.03 День Національної Гвардії України
26.03 09.30 Мікрорайони міста Покладання вінків та квітів до могил воїнів, які загинули під час Другої світової війни (1939-1945 рр.)
26.03 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Засідання колегії облдержадміністрації
26.03 10.00 Прес-центр Брифінг для ЗМІ
26-28.03 10.00 Коледж будівництва, архітектури та дизайну Чемпіонат міста з волейболу серед дівчат І-ІІ р.а.
26.03 11.30 Сквер Танкістів Урочистий мітинг з нагоди  Дня вигнання нацистів з міста Кам’янця-Подільського
26.03 13.00 УОіН Вебінар «Нове в законодавстві про дошкільну освіту»
26.03 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання
26.03 14.00 Прес-центр Розширений організаційний комітет щодо відкриття туристичного сезону
26.03 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
26.03 14.30 Медичне училище Лекція «Визволення Кам’янця-Подільського від нацистських загарбників»
26.03 16.00 к. 213 Прийом громадян. Заступник міського голови Бабій С.В.
27.03 09.30 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
27.03 10.00 Сесійна зала Регіональний збір лідерів та координаторів учнівських самоврядувань
27.03 11.00 Прес-центр Засідання адміністративної комісії
27.03 11.00 Галерея мистецтв Майстер-клас для дітей з сімей внутрішньо-переміщених осіб (переселенців)
27.03 13.00 Податковий коледж День поезії «Поетичне слово подолян» (до Всесвітнього дня поезії)
27.03 14.00 к. 315 Засідання комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
27.03 14.00 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з надання матеріальної допомоги та інших соціальних послуг малозабезпеченим громадянам міста
27.03 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small